Víte, co všechno předchází pořízení vlastního bydlení? Pokud nemáte dostatek peněz k tomu, abyste si svůj byt či dům mohli pořídit rovnou, budete si muset nevyhnutelně sjednat úvěr. A takový úvěr na bydlení dokáže člověka pořádně zatížit. Nejen, že vás na dlouhé desítky let dopředu bude omezovat neustálým vysáváním rodinného rozpočtu, ale ještě ke všemu budete stále čelit riziku, že nebudete schopni splácet a o své bydlení přijdete. A to není nic příjemného, ale i přesto všechno se znalci shodují, že investice do bydlení se člověku vyplatí.

kalkulace

Nicméně vaše situace může být ještě mnohem horší, pokud patříte k lidem, kteří si nemohou dovolit nejen rovnou koupit nemovitost, ale nemají dost peněz ani na pořízení hypotéky. V tom případě vám až donedávna nezbývalo nic jiného než se spokojit s nevýhodným podnájmem. Ale dnes už je naštěstí všechno jiné. Na trhu s bydlení se objevily mobilní domy, a vy tak můžete mít jak sezónní, tak klidně i celoroční mobilní dům. A takový mobilní dům, to je synonymum pro vlastní bydlení za vstřícnou cenu.

Ovšem nejlépe uděláte, pokud si nejen přečtete všechny informace na webových stránkách výrobce, ale ideálně, když zároveň navštívíte centrum vzorových mobilních domů. Nejenže tak budete mít jasno v tom, jak takový mobilní dům vypadá uvnitř, a jaké jsou jeho dispozice a možné vybavení, ale můžete si případně nechat sestavit svůj vlastní dům na přání.

domeček

Mobilní domy vznikají přímo u výrobce a na konečné místo je výrobce dopraví speciálním vozidlem a rovnou takový dům usadí přesně tam, kde si budete přát.
Navíc, pořízení mobilního domu má ještě celou řadu jiných výhod, než je bezkonkurenční cena. Jistě vás potěší, že k postavení takového domu na pozemek nebudete potřebovat žádné úřední povolení. A to v praxi znamená, že ušetříte mnoho času a úsilí spojeného s vyřizováním podobných povolení. A pokud se jednou rozhodnete stěhovat, můžete vzít celý dům s sebou.