I vy jste přemýšleli o tom, že byste si pořídili skladový program http://www.kit.cz/produkty/reseni-pro-firmy/bmd-commerce-firmy/10-sklad/? Jistě i vám by pomohlo mít přehled o vedení zboží a také o produktech, které se na skladě nachází. Již dávno k tomu není zapotřebí jen tužka a papír. Můžete využít moderních technologií, které vám s tím mile rády pomohou. Jestliže povedete skladové hospodářství správně, sami uvidíte, že budete mít nejlepší přehled nad zbožím v obchodě a předejdete tak i ztrátám.

sklay

Nebojte se pořídit si software, který je pro tuto práci dělaný. Zaujmout by vás mohl AWIS, který je k této práci ideálním pomocníkem. Nabízí dokonce tvorbu a také správu skladových položek a to dokonce neomezeného množství.
Líbit by se vám mohl i z grafického provedení, jelikož je jeho řešení jednoduché a hlavně přehledné. V samotné aplikaci můžete najít vkládání, evidenci a dokonce je příjemky. Nechybí ani objednávky nebo inventury. Sami si můžete nastavit sloupce nebo minimální množství zásob. Je možné nastavit i importy a exporty. Je toho ale mnohem více. Rozhodně si s aplikací můžete hodně pohrát a to hlavně při začátečním nastavování.

Jestli je něco, za co má software velké plus, pak je to upozorňování na doplnění zásob ve vašem skladě. Pokud si totiž nastavíte minimální množství dané položky a dojde k číslu pod minimum, automaticky vám nabídne objednávku u předem zadaného dodavatele. Něco takového se jistě hodí.
Sklad vám nenabízí pouze aktuální stav nebo počet položek a to včetně ceny. Je schopen vám nabídnout i průměrné ceny a marže.
Chybět nesmí ani jednoduché vyhledávání dané položky a to hned podle několika kritérií.

vinné sklepy

Dalším chytrým programem je Money S3 Sklad. Ten je připraven na míru a to těm firmám, které vedou pouze skladovou evidenci. Neobsahuje žádné moduly pro vedení účetnictví. Najdete v něm ale ceníky, objednávky apod. Je zde ale modul, který se nazývá finance. Díky němu je možné zjednodušit fakturaci. Výhoda je, že není třeba vyplňovat předkontaci a tím je příprava pro účetní mnohem snazší.